İçerik üretimini kolaylaştırıp hızlandıran, kurumlara yönelik bir platform

Sektör lideri teknoloji

Arama özelliklerimiz, yeni içerik bulmanıza yardımcı olup iş akışı varlık yönetimine imkan tanıyarak, pazarlama kampanyaları hazırlarken zaman kazanmanızı sağlar.

Basit lisanslama

Satır aralarına değil, büyük resme odaklanın. İzinlerimiz açık, fiyatlandırmamız basit ve sunduğumuz kullanım geniş kapsamlıdır.

Markaya özel içerik

Görsel kalibrasyon araçları ve eşleştirme algoritmaları, orijinal pazarlama kampanyalarınız için ısmarlama içerik üretmek üzere sizi ideal katılımcılarla eşleştirir.

VIP Hizmet

Özel içerik araştırma ekibimiz, içerik üretiminizi ölçeklendirmenize yardımcı olmak için veriye dayalı analizler ve kişiselleştirilmiş hesap yönetimiyle size özel hizmet sunar.

 
 
NEW feature 1

Shutterstock Premier

Yüksek kaliteli içerik, işbirliği araçları ve iş akışı yönetimi sağlayan büyük kreatif ajanslar ve markalar için hazırlanmış bir platformdur. Sektör lideri arama özelliklerimiz, mükemmel içeriği bulmanızı kolaylaştırır.
Daha fazla bilgi
Studios offering

Shutterstock Studios

Özel içerikler, veriye dayalı stratejiler ve marka hikayesi anlatımı sağlayan, uçtan uca eksiksiz kreatif hizmetleri ile pazarlama bütçenizin gücüyle övünün. Studios sizin için tüm ağır işleri halleder. Sadece brief göndermeniz yeterlidir, gerisini küresel kreatif profesyonel ağımız halleder.
Daha fazla bilgi
Enterprise Team Image

Shutterstock Ekip Deneyimi

Büyüyen işletmeniz için mükemmel çözüm. Ekip işbirliğini geliştirin, koruma düzeyinizi artırın ve ekiplere yönelik lisanslarla kurumunuz için daha fazlasını elde edin.
Daha fazla bilgi
 
 
google logo grey 60 trustmarkamc logo grey 60 trustmarkaol logo grey 60 trustmarkbbdo logo grey 60 trustmarkbuzzfeed logo grey 60 trustmarkcapital one logo grey 60 trustmarkmarvel logo grey 60 trustmarkmicrosoft logo grey 60 trustmarknat geo logo grey 60 trustmarkturner logo grey 60 trustmark